Më njofto
apple-airpods-with-c
-0%
Apple Airpods with Charging Case

Apple Airpods with Charging Case

Tani ju mund degjoni muziken tuaj te preferuar ne cdo kohe. Perfitoni 3 muaj falas ne TIDAL, me blerjen e Apple Airpods.

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  0 Lekë
22,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Apple Airpods with Charging Case

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Apple
Apple

market_icn_Offer_badge

Wireless Headphones
Wireless Headphones

market_icn_Offer_badge

Karikues
USB

market_icn_Offer_badge

5 orë dëgjimi
5 orë dëgjimi

market_icn_Offer_badge

Lidhje
Automatike

market_icn_Screen_size

HQ
Audio

apple-airpods-with-c

Karakteristikat

Karakteristikat bazë

Tipi: -
Mbulimi: -
Viti i lancimit: -
Të lutem prit