Më njofto
xiaomi-redmi-note-11
-11%
ULJE!
Xiaomi Redmi Note 11S 128GB Graphite Gray
Xiaomi Redmi Note 11S 128GB Twilight Blue

Xiaomi Redmi Note 11S

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  3,910 Lekë
29,990 Lekë
33,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  3,910 Lekë
29,990 Lekë
33,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Xiaomi Redmi Note 11S

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Offer_badge

Storage
Up to 256GB

battery

Battery
5000mah

market_icn_Screen_size

Ekran
Dynamic AMOLED

xiaomi-redmi-note-11
159.9 mm
Lartësia
83.9 mm
Gjerësia
8.1 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: 100 orë
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 5000 mAh
Quick charge
Charging Connection: 33W

CPU

Modeli i CPU: Meditatek G96
Clock rate: 2.05 GHz
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.43 inches
Rezolucioni: 1080x2400
Teknologjia: Dynamic AMOLED
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 108.0 MP
Kamera primare 2: 1.0 MP
Kamera sekondare: 16.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Xiaomi
Viti i lancimit: 2022
Në ofertë
Sistemi operativ: Android 11
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: Xiaomi Redmi Note 11S
Rrjetet: 4G

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: false
Garancia: 12
Sensorët: Fingerprint, Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
GPS Navigacioni
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: -
Kapaciteti i RAM: 6.0 GB

Përfshirë në paketim

Bateria
Karikuesi
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 159.9 mm
Gjerësia: 83.9 mm
Thellësia: 8.1 mm
Pesha: -
Të lutem prit