Më njofto
xiaomi-redmi-9-64gb-

Xiaomi Redmi 9

Bli tani aparatin Xiaomi Redmi 9 me këste mujore duke filluar nga 550 Lekë / muaj për të gjithë klientët Vodafone Next. Paguaj me këste 12 ose 24 mujore dhe me 0% interes nga H.O.T by Vodafone. E vlefshme në të gjithë dyqanet tona.

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  4,890 Lekë
9,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  4,890 Lekë
8,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  4,890 Lekë
8,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Xiaomi Redmi 9

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Screen_size

Screen size
6.53 inch

battery

Battery
5020mah

market_icn_Offer_badge

CortexA75
cortexA55

market_icn_Storage

Deri ne 64 GB Memorie
Deri ne 64 GB Memorie

camera

Camera
13mp

xiaomi-redmi-9-64gb-
163.3 mm
Lartësia
77.0 mm
Gjerësia
9.1 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 5020 mAh
Quick charge
Charging Connection: USB On The Go

CPU

Modeli i CPU: Cortex A55
Clock rate: -
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.53 inches
Rezolucioni: 1080 x 2340
Teknologjia: IPS LCD
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 13.0 MP
Kamera primare 2: 8.0 MP
Kamera sekondare: 8.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Xiaomi
Viti i lancimit: 2020
Në ofertë
Sistemi operativ: MI UI 11
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: -
Rrjetet: 3G, 4G, GSM

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: -
Garancia: 24
Sensorët: Accelerometer, Proximity, Compass

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: true
Kapaciteti i RAM: 3.0 GB

Përfshirë në paketim

Karikuesi
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 163.3 mm
Gjerësia: 77.0 mm
Thellësia: 9.1 mm
Pesha: 198 gr
Të lutem prit