Më njofto
samsung-galaxy-s22-5

Samsung Galaxy S22

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  50,090 Lekë
49,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Samsung Galaxy S22

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Screen_size

Storage
128GB

battery

3700mAh Bateri
3700mAh Bateri

market_icn_Offer_badge

Teknologji Ekrani
Dynamic amoled display

samsung-galaxy-s22-5
146.0 mm
Lartësia
70.6 mm
Gjerësia
7.6 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: 85 orë
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 3700 mAh
Quick charge
Charging Connection: 25W

CPU

Modeli i CPU: 2200
Clock rate: 2.8 GHz
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.1 inches
Rezolucioni: 1080x2340
Teknologjia: Dynamic AMOLED
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 50.0 MP
Kamera primare 2: 3.0 MP
Kamera sekondare: 10.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Samsung
Viti i lancimit: 2022
Në ofertë
Sistemi operativ: 14
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: Samsung S22
Rrjetet: 5G - LTE

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: false
Garancia: 24
Sensorët: Fingerprint, Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
GPS Navigacioni
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: -
Kapaciteti i RAM: 8.0 GB

Përfshirë në paketim

Bateria
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 146.0 mm
Gjerësia: 70.6 mm
Thellësia: 7.6 mm
Pesha: -
Të lutem prit