Më njofto
samsung-galaxy-zflip
-11%
ULJE!
Samsung Galaxy ZFLIP 4 256GB Black

Samsung Galaxy Z Flip 4

Galaxy Z Flip4 ka një madhësi xhepi për lëvizje të mëdha. Me formën e tij kompakte, ekranin e palosshëm dhe deklaratat që bëjnë zgjedhje ngjyrash, ju keni mënyra të panumërta të reja për të kapur jetën tuaj më të mirë në një nivel krejtësisht të ri.

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  15,099 Lekë
112,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Samsung Galaxy Z Flip 4

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Offer_badge

Storage
Up to 256GB

battery

3700mAh Bateri
3700mAh Bateri

market_icn_Screen_size

Ekran
Dynamic AMOLED

samsung-galaxy-zflip
165.2 mm
Lartësia
71.9 mm
Gjerësia
6.9 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: 76 orë
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 3700 mAh
Quick charge
Charging Connection: 25W

CPU

Modeli i CPU: Snap Dragon 8+ Gen 1
Clock rate: 3.19 GHz
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.7 inches
Rezolucioni: 1080x2640
Teknologjia: Dynamic AMOLED
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 12.0 MP
Kamera primare 2: 2.0 MP
Kamera sekondare: 4.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Samsung
Viti i lancimit: 2022
Në ofertë
Sistemi operativ: 12
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: Samsung Galaxy Z Flip 4
Rrjetet: 5G - LTE

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: false
Garancia: 24
Sensorët: Fingerprint, Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
GPS Navigacioni
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: -
Kapaciteti i RAM: 8.0 GB

Përfshirë në paketim

Bateria
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 165.2 mm
Gjerësia: 71.9 mm
Thellësia: 6.9 mm
Pesha: -
Të lutem prit