Më njofto
samsung-galaxy-s23-1

Samsung Galaxy S23

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
Nuk është e disponueshme
Më njofto kur të jetë e disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  44,090 Lekë
65,900 Lekë
109,990 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  44,090 Lekë
69,900 Lekë
116,990 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Samsung Galaxy S23

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Offer_badge

Storage
Up to 256GB

market_icn_Offer_badge

Teknologji Ekrani
Dynamic amoled display

battery

Battery
3900 mAh

samsung-galaxy-s23-1
146.3 mm
Lartësia
70.9 mm
Gjerësia
7.6 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: 176 orë
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 3900 mAh
Quick charge
Charging Connection: 25W

CPU

Modeli i CPU: Gen 2
Clock rate: 2.8 GHz
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.1 inches
Rezolucioni: 1080x2340
Teknologjia: Dynamic AMOLED
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 50.0 MP
Kamera primare 2: 3.0 MP
Kamera sekondare: 1.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Samsung
Viti i lancimit: 2023
Në ofertë
Sistemi operativ: 13
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: Samsung S23
Rrjetet: 5G - LTE

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: false
Garancia: 24
Sensorët: Fingerprint, Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
GPS Navigacioni
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: -
Kapaciteti i RAM: 8.0 GB

Përfshirë në paketim

Bateria
Manuali

Përmasat

Lartësia: 146.3 mm
Gjerësia: 70.9 mm
Thellësia: 7.6 mm
Pesha: -
Please wait