Më njofto
samsung-galaxy-a04s
-12%
ULJE!
Samsung Galaxy A04s

Samsung Galaxy A04s

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  2,410 Lekë
16,490 Lekë
18,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Samsung Galaxy A04s

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Offer_badge

Storage
Up to 256GB

battery

Battery
4250 mah

market_icn_Screen_size

Ekran
Dynamic AMOLED

samsung-galaxy-a04s
164.7 mm
Lartësia
76.7 mm
Gjerësia
9.1 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: 122 orë
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 5000 mAh
Quick charge
Charging Connection: 25W

CPU

Modeli i CPU: SnapDragon 695G 5G
Clock rate: 4x2.0 GHz
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.5 inches
Rezolucioni: 720x1600
Teknologjia: Dynamic AMOLED
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 50.0 MP
Kamera primare 2: 2.0 MP
Kamera sekondare: 50.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Samsung
Viti i lancimit: 2022
Në ofertë
Sistemi operativ: 12
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: Samsung Galaxy A04s
Rrjetet: 5G - LTE

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
FM Radio
MP3
HD Voice
Water proof: false
Garancia: 24
Sensorët: Fingerprint, Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
GPS Navigacioni
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: -
Kapaciteti i RAM: 4.0 GB

Përfshirë në paketim

Bateria
Karikuesi
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 164.7 mm
Gjerësia: 76.7 mm
Thellësia: 9.1 mm
Pesha: -
Të lutem prit