Më njofto
philips-hd-led-tv

Philips HD LED TV

Kënaquni me gjithçka që shikoni me një televizor Philips HD LED TV. Motori përpunues i televizorit optimizon cilësinë e figurës për të ofruar imazhe të qarta, ngjyra të pasura dhe lëvizje fluide. Me kornizën e tij të zezë dhe këmbët e holla, ky televizor 39 inç me pamje elegante ka një ndjenjë të veçantë stili. Pavarësisht nëse dëshironi që të bie në sy në kuzhinë ose të përzihet në dhomën e gjumit, është perfekt për hapësira të vogla. Vodafone Albania ju garanton cmimin më të lirë në treg. (Ky produkt mund të blihet vetëm me opsionin "Pagesë në dorëzim")

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

33,990 Lekë
general.islegacy
Rezervo
Philips HD LED TV

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Offer_badge

LED
Display

philips-hd-led-tv
517.0 mm
Lartësia
890.0 mm
Gjerësia
75.3 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: -
Charging Connection: -

CPU

Modeli i CPU: HD
Clock rate: -
Cores: 4

Ekrani

Përmasat: 39.0 inches
Rezolucioni: 1366x768
Teknologjia: LED-backlit IPS LCD
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: -
Kamera primare 2: -
Kamera sekondare: -
Kamera sekondare 2: -

Karakteristikat bazë

Brandi: Philips
Viti i lancimit: 2022
Në ofertë
Sistemi operativ: Android 10
Tipi i SIM: -
Modeli: Philips HD LED TV
Rrjetet: -

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: false
Garancia: 24
Sensorët: -

Konektiviteti

Wifi
Bluetooth
GPS Harta: -
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: -
Kapaciteti i RAM: 4.0 GB

Përfshirë në paketim

Karikuesi
Manuali

Përmasat

Lartësia: 517.0 mm
Gjerësia: 890.0 mm
Thellësia: 75.3 mm
Pesha: -
Please wait