Më njofto
mls-range-(16gb-gold

MLS Range

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  11,500 Lekë
7,200 Lekë
18,700 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  11,500 Lekë
7,200 Lekë
18,700 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
MLS Range

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

MLS
MLS

market_icn_Screen_size

Storage
128GB

battery

2700mAh Bateri
2700mAh Bateri

main_icn_Dashboard

2GB RAM
2GB RAM

camera

Camera
13mp

market_icn_Android

Android 8.1 Oreo
Android 8.1 Oreo

mls-range-(16gb-gold
146.0 mm
Lartësia
-
Gjerësia
8.8 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 2700 mAh
Charging Connection: microUSB

CPU

Modeli i CPU: -
Clock rate: -
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 5.5 inches
Rezolucioni: 1440x720
Teknologjia: TFT
Ngjyrat: 16 Million

Kamera

Kamera primare: 13.0 MP
Kamera primare 2: -
Kamera sekondare: 3.2 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: MLS
Viti i lancimit: -
Në ofertë
Sistemi operativ: Android 8.1 (Oreo)
Tipi i SIM: micro-sim
Modeli: MLS Range
Rrjetet: 3G, 4G, GSM

Karakteristikat shtesë

Head SAR: 0.216 W/kg
Body SAR: -
FM Radio
MP3
Water proof: -
Garancia: 12
Sensorët: Proximity, Touch ID Fingerprint Sensor, Accelerometer, Ambient Light

Konektiviteti

Bluetooth
GPS Harta: -

Memoria

Zgjerimi i memories: Up to 128GB
Kapaciteti i RAM: 2.0 GB

Përfshirë në paketim

Bateria
Karikuesi
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 146.0 mm
Gjerësia: -
Thellësia: 8.8 mm
Pesha: -
Të lutem prit