Më njofto
apple-iphone-14-plus

Apple iPhone14 Plus

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
E disponueshme
E disponueshme
E disponueshme
E disponueshme
Nuk është e disponueshme
Më njofto kur të jetë e disponueshme
E disponueshme
E disponueshme
E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  58,000 Lekë
86,900 Lekë
144,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  58,000 Lekë
86,900 Lekë
144,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  58,000 Lekë
86,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  58,000 Lekë
90,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  58,000 Lekë
90,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  58,000 Lekë
90,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  58,000 Lekë
99,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  58,000 Lekë
99,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  58,000 Lekë
99,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Apple iPhone14 Plus

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Offer_badge

IOS

battery

Battery
4323 mAh

market_icn_Offer_badge

E- Sim
E- Sim

apple-iphone-14-plus
160.8 mm
Lartësia
78.1 mm
Gjerësia
7.8 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 4323 mAh
Quick charge
Charging Connection: USB Type C Fast Charging

CPU

Modeli i CPU: Bionic 5nm
Clock rate: 4x1.82 GHz
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.7 inches
Rezolucioni: 1284x2778
Teknologjia: Super Retina XDROLED
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 12.0 MP
Kamera primare 2: 12.0 MP
Kamera sekondare: 12.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Apple
Viti i lancimit: 2022
Sistemi operativ: IOS 16
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: iPhone 14 Plus
Rrjetet: 5G - LTE

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: false
Garancia: 24
Sensorët: Fingerprint, Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Apple Maps
GPS Navigacioni
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: -
Kapaciteti i RAM: -

Përfshirë në paketim

Bateria
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 160.8 mm
Gjerësia: 78.1 mm
Thellësia: 7.8 mm
Pesha: -
Please wait