Më njofto
apple-iphone-11-pro
-41%
OFERTA E MUAJIT
Apple iPhone 11 Pro 256GB Silver
Apple iPhone 11 Pro 256GB Space Grey

Apple iPhone 11 Pro

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  54,000 Lekë
75,900 Lekë
129,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  54,000 Lekë
75,900 Lekë
161,200 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Apple iPhone 11 Pro

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Apple
Apple

market_icn_Offer_badge

Storage
Up to 256GB

battery

3046mAh Bateri
3046mAh Bateri

market_icn_Offer_badge

Super
Retina

apple-iphone-11-pro
144.0 mm
Lartësia
-
Gjerësia
8.1 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: 86 orë
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 3046 mAh
Quick charge
Charging Connection: 18w

CPU

Modeli i CPU: A13 Bionic
Clock rate: 2.65 GHz
Cores: 6

Ekrani

Përmasat: 5.8 inches
Rezolucioni: 1125x2436
Teknologjia: Super Retina
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 12.0 MP
Kamera primare 2: 12.0 MP
Kamera sekondare: 12.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Apple
Viti i lancimit: 2019
Në ofertë
Sistemi operativ: iOS 13
Tipi i SIM: -
Modeli: iPhone 11 Pro 256 GB
Rrjetet: 4G

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: -
Garancia: -
Sensorët: Fingerprint, Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro

Konektiviteti

Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
GPS Navigacioni
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: -
Kapaciteti i RAM: 4.0 GB

Përfshirë në paketim

Bateria
Karikuesi
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 144.0 mm
Gjerësia: -
Thellësia: 8.1 mm
Pesha: -
Të lutem prit