Më njofto
tcl 20 5g
-37%
TCL 20 5G

TCL 20 5G

Bli tani aparatin TCL 20 5G me këste mujore duke filluar nga 940 Lekë / muaj për të gjithë klientët Vodafone Next. Paguaj me këste 12 ose 24 mujore dhe me 0% interes nga H.O.T by Vodafone. E vlefshme në të gjithë dyqanet tona.

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  12,110 Lekë
19,990 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
TCL 20 5G

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Screen_size

Screen size
6.67 inch

battery

Battery
4500mah

market_icn_Offer_badge

Kryo 560 Gold
560 Silver

market_icn_Offer_badge

Storage
Up to 256GB

camera

Camera
48mp

tcl 20 5g
166.2 mm
Lartësia
76.8 mm
Gjerësia
9.1 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 4500 mAh
Quick charge
Charging Connection: C 2.0

CPU

Modeli i CPU: 560 Silver
Clock rate: -
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.67 inches
Rezolucioni: 1080 x 2400
Teknologjia: IPS LCD HDR10
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 48.0 MP
Kamera primare 2: 8.0 MP
Kamera sekondare: 8.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Alcatel
Viti i lancimit: 2020
Sistemi operativ: TCLUI
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: -
Rrjetet: 3G, 4G, GSM, 5G - LTE

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: -
Garancia: 24
Sensorët: Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro, Finger Print

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: true
Kapaciteti i RAM: 6.0 GB

Përfshirë në paketim

Karikuesi
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 166.2 mm
Gjerësia: 76.8 mm
Thellësia: 9.1 mm
Pesha: 206 gr
Të lutem prit