Më njofto
alcatel 1b-32gb
-12%
H.O.T
Alcatel 1B 32GB

Alcatel 1B

Bli tani aparatin Alcatel 1B me këste mujore duke filluar nga 280 Lekë / muaj për të gjithë klientët Vodafone Next. Paguaj me këste 12 ose 24 mujore dhe me 0% interes nga H.O.T by Vodafone. E vlefshme në të gjithë dyqanet tona.

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  1,200 Lekë
8,100 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Alcatel 1B

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Screen_size

Screen size
5.5 inch

battery

Battery
3000 mah

market_icn_Offer_badge

Cortex
A53

market_icn_Screen_size

Storage
Up to 16GB

camera

Camera
8mp

alcatel 1b-32gb
146.1 mm
Lartësia
71.6 mm
Gjerësia
9.9 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 3000 mAh
Quick charge
Charging Connection: USB 2.0

CPU

Modeli i CPU: Cortex A53
Clock rate: -
Cores: 4

Ekrani

Përmasat: 5.5 inches
Rezolucioni: 720 x 1440
Teknologjia: IPS LCD
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 8.0 MP
Kamera primare 2: -
Kamera sekondare: 5.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Alcatel
Viti i lancimit: 2020
Sistemi operativ: Android 10
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: -
Rrjetet: 3G, 4G, GSM

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: -
Garancia: 24
Sensorët: Accelerometer, Proximity

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps

Memoria

Zgjerimi i memories: true
Kapaciteti i RAM: 2.0 GB

Përfshirë në paketim

Karikuesi
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 146.1 mm
Gjerësia: 71.6 mm
Thellësia: 9.9 mm
Pesha: 168 gr
Të lutem prit