Më njofto
samsung-galaxy-a21s-

Samsung Galaxy A21s

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  5,090 Lekë
17,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Samsung Galaxy A21s

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Offer_badge

Storage
Up to 512GB

battery

Battery
5000mah

camera

Camera
48mp

camera

5MP Kamera Primare Ultra e Gjerë
5MP Kamera Primare Ultra e Gjerë

samsung-galaxy-a21s-
163.7 mm
Lartësia
75.3 mm
Gjerësia
8.9 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: Typical
Kapaciteti: 5000 mAh
Quick charge
Charging Connection: Type C 1.0

CPU

Modeli i CPU: Exynos 850
Clock rate: -
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.5 inches
Rezolucioni: 720x1600
Teknologjia: PLS TFT
Ngjyrat: 16 Million

Kamera

Kamera primare: 48.0 MP
Kamera primare 2: 8.0 MP
Kamera sekondare: 13.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Samsung
Viti i lancimit: 2020
Sistemi operativ: Android 10.0
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: Samsung Galaxy A21s
Rrjetet: 3G, 4G, GSM

Karakteristikat shtesë

Head SAR: 0.42 W/kg
Body SAR: 1.54 W/kg
FM Radio
MP3
HD Voice
Water proof: FALSE
Garancia: 24
Sensorët: Proximity, Gyro Sensor, Compass, Fingerprint Sensor, Accelerometer

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
GPS Navigacioni
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: Up to 512GB
Kapaciteti i RAM: 4.0 GB

Përfshirë në paketim

Bateria
Karikuesi
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 163.7 mm
Gjerësia: 75.3 mm
Thellësia: 8.9 mm
Pesha: 192 gr
Please wait