Më njofto
samsung-galaxy-a12-(

Samsung Galaxy A12

Shijo kameren 48MP edhe nje bateri 5000mAh qe zgjate deri ne 50h.

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  37,300 Lekë
22,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  37,300 Lekë
24,990 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Samsung Galaxy A12

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Screen_size

Screen size
6.5 inch

battery

Battery
5000mah

market_icn_Vodafone_store

Mediatek
MediatekMT6765

market_icn_Screen_size

Storage
128GB

camera

Camera
48mp

samsung-galaxy-a12-(
164.0 mm
Lartësia
75.8 mm
Gjerësia
8.9 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 5000 mAh
Quick charge
Charging Connection: USB Type C Fast Charging

CPU

Modeli i CPU: MediatekMT6765
Clock rate: 2 GHz
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.5 inches
Rezolucioni: 720x1600
Teknologjia: PLS IPS
Ngjyrat: P35

Kamera

Kamera primare: 48.0 MP
Kamera primare 2: 5.0 MP
Kamera sekondare: 8.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Samsung
Viti i lancimit: 2021
Në ofertë
Sistemi operativ: Android 10
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: -
Rrjetet: 3G, 4G, GSM

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: -
Garancia: 24
Sensorët: Accelerometer, Fingerprint

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: FALSE
Kapaciteti i RAM: 4.0 GB

Përfshirë në paketim

Karikuesi
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 164.0 mm
Gjerësia: 75.8 mm
Thellësia: 8.9 mm
Pesha: 205 gr
Please wait