Më njofto
samsung-galaxy-s21-f
-14%
Samsung Galaxy S21 FE (128GB Graphite)

Samsung Galaxy S21 FE

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  12,000 Lekë
69,990 Lekë
81,990 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Samsung Galaxy S21 FE

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Offer_badge

Storage
Up to 256GB

battery

Battery
4500mah

camera

Camera
12mp

camera

12MP Kamera Primare Ultra Wide
12MP Kamera Primare Ultra Wide

market_icn_Offer_badge

Teknologji Ekrani
Dynamic amoled display

samsung-galaxy-s21-f
155.7 mm
Lartësia
74.5 mm
Gjerësia
7.9 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: 92 orë
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 4500 mAh
Quick charge
Charging Connection: Type C 3.0

CPU

Modeli i CPU: Snapdragon 888
Clock rate: 2.84 GHz
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.4 inches
Rezolucioni: 1080x2400
Teknologjia: Dynamic AMOLED
Ngjyrat: 16 Million

Kamera

Kamera primare: 12.0 MP
Kamera primare 2: 8.0 MP
Kamera sekondare: 32.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Samsung
Viti i lancimit: 2022
Në ofertë
Sistemi operativ: 12
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: Samsung Galaxy S21 FE
Rrjetet: 5G - LTE

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
FM Radio
MP3
HD Voice
Water proof: FALSE
Garancia: 24
Sensorët: Fingerprint, Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
GPS Navigacioni
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: -
Kapaciteti i RAM: 6.0 GB

Përfshirë në paketim

Bateria
Karikuesi
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 155.7 mm
Gjerësia: 74.5 mm
Thellësia: 7.9 mm
Pesha: -
Please wait