Zgjidh ngjyrën:

Zgjidh ngjyrën
Bli këtë produkt

Bli këtë produkt

Karakteristikat e telefonit

 • Karakteristikat Kryesore

  • Modeli: One
  • Sistemi i operimit: Android
  • Dimensionet: 137.4 x 68.2 x 9.3 mm
  • Garancia: 6 Muaj
  • Pesha (gramë): 143
  • Ekrani: 1080 x 1920 pixels, 4.7 inches (~469 ppi pixel density)
  • Sensorët:  Accelerometer , Compass , Gyroscope , Proximity
  • Memoria:  E brendëshme 16GB
  • SIM:  Micro-SIM
  • Dalja ne treg:2013, March
 • Bateria

  • Bateria : Non-removable Li-Po 2300 mAh battery
  • Stand-by : Up to 500 h (2G) / Up to 480 h (3G)
  • Talk-time : Up to 27 h (2G) / Up to 18 h (3G)
 • Rrjeti dhe Lidhja

  • Rrjeti 2G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
  • Rrjeti 3G HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100
  • Rrjeti 4G LTE 800 / 1800 / 2600, LTE 1800 / 2600, LTE 1900 -
  • Bluetooth
  • EDGE
  • GPRS
  • Infrared
  • NFC
  • Shpejtësia
  • USB
  • Wi-Fi
 • Kamera & Video

  • Kamera primare: 4 MP, 2688 x 1520 pixels, autofocus, LED flash
  • Kamera sekondare: Yes, 2.1 MP, 1080p@30fps, HDR