Zgjidh ngjyrën:

Zgjidh ngjyrën
Warning Nuk ka gjëndje Warning Nuk ka gjëndje
Bli këtë produkt

Bli këtë produkt

Karakteristikat e telefonit

 • Karakteristikat Kryesore

  • Modeli: Galaxy S9
  • Sistemi i operimit: Android
  • Dimensionet: 147.7 x 68.7 x 8.5 mm
  • Garancia: 24 Muaj
  • Pesha (gramë): 163
  • Ekrani: 5.8 inches
  • Sensorët:  Accelerometer , Barometer , Compass , Fingerprint , Gyroscope , Heart Rate Monitor , Proximity , SpO2
  • Memoria:  E brendëshme 64GB , E jashtme microSD, deri në 256GB
  • SIM:  Nano-Sim
  • Dalja ne treg:Shkurt 2018
 • Bateria

  • Bateria : 3000 mAh
 • Rrjeti dhe Lidhja

  • Rrjeti 2G
  • Rrjeti 3G HSDPA
  • Rrjeti 4G LTE
  • Bluetooth
  • Hotspot
  • NFC
  • USB
  • Wi-Fi
 • Kamera & Video

  • Kamera primare: 12 MP (f/1.5-2.4, 26mm, 1/2.5", 1.4 µm, Dual Pixel PDAF), phase detection autofocus, OIS, LED flash
  • Kamera sekondare: 8 MP, f/1.7, autofocus, 1440p, dual video call, Auto HDR