Zgjidh ngjyrën:

Zgjidh ngjyrën
Warning Sasi e limituar Warning Sasi e limituar
Bli këtë produkt

Bli këtë produkt

Karakteristikat e telefonit

 • Karakteristikat Kryesore

  • Modeli: Galaxy Note 9
  • Sistemi i operimit: Android
  • Dimensionet: 161.9 x 76.4 x 8.8 mm
  • Garancia: 24 Muaj
  • Pesha (gramë): 201
  • Ekrani:
  • Sensorët:  Accelerometer , Barometer , Compass , Fingerprint , Gyroscope , Heart Rate Monitor , Proximity , SpO2
  • Memoria:  E brendëshme 128GB
  • SIM:  Nano-Sim
  • Dalja ne treg:Gusht 2018
 • Bateria

  • Bateria : 4000mAh
 • Rrjeti dhe Lidhja

  • Rrjeti 2G
  • Rrjeti 3G HSDPA
  • Rrjeti 4G LTE
  • Bluetooth
  • Hotspot
  • NFC
  • USB
  • Wi-Fi
 • Kamera & Video

  • Kamera primare: 12 MP, f/1.5-2.4, 26mm, 1/2.55", 1.4µm, dual pixel PDAF, OIS -- 12 MP, f/2.4, 52mm, 1/3.4", 1µm, AF, OIS, 2x optical zoom
  • Kamera sekondare: 8 MP, f/1.7, 25mm, 1/3.6", 1.22µm, AF