Zgjidh ngjyrën:

Zgjidh ngjyrën
Warning Nuk ka gjëndje
Bli këtë produkt

Bli këtë produkt

Karakteristikat e telefonit

 • Karakteristikat Kryesore

  • Modeli: Galaxy Note 8
  • Sistemi i operimit: Android
  • Dimensionet: 162.5 x 74.8 x 8.6 mm
  • Garancia: 6 Muaj
  • Pesha (gramë): 195
  • Ekrani: 6.3 inch, Super AMOLED, 1440 x 2960 pixels
  • Sensorët:  Accelerometer , Barometer , Compass , Finger Scaner , Gyroscope , Sensor Iris , Sensor Rrahje Zemre
  • Memoria:  E brendëshme 64GB , E jashtme microSD, deri në 256GB
  • SIM:  Nano-Sim
  • Dalja ne treg:Shtator 2017
 • Bateria

  • Bateria : 3300 mAh
 • Rrjeti dhe Lidhja

  • Rrjeti 2G
  • Rrjeti 3G HSDPA
  • Rrjeti 4G LTE
  • Bluetooth
  • Hotspot
  • NFC
  • USB
  • Wi-Fi
 • Kamera & Video

  • Kamera primare: Dual 12 MP, f/1.7 & f/2.4, phase detection autofocus, OIS, dual tone LED flash, 2x optical zoom
  • Kamera sekondare: Dual 12 MP, f/1.7 & f/2.4, phase detection autofocus, OIS, dual tone LED flash, 2x optical zoom