+3GB
 

Zgjidh ngjyrën:

Zgjidh ngjyrën
Warning Nuk ka gjëndje
Bli këtë produkt

Bli këtë produkt

Karakteristikat e telefonit

 • Karakteristikat Kryesore

  • Modeli: Galaxy J5 (2017)
  • Sistemi i operimit: Android
  • Dimensionet: 146.2 x 71.3 x 8.0 mm
  • Garancia: 6 Muaj
  • Pesha (gramë): 160
  • Ekrani: 5.2 inch
  • Sensorët:  Accelerometer , Compass , Fingerprint , GPS , Gyroscope , Proximity
  • Memoria:  E brendëshme 16GB , E jashtme microSD, deri në 256GB
  • SIM:  Nano-Sim
  • Dalja ne treg:Qershor 2017
 • Bateria

  • Bateria : 3000 mAh
 • Rrjeti dhe Lidhja

  • Rrjeti 2G
  • Rrjeti 3G HSDPA
  • Rrjeti 4G LTE
  • Bluetooth
  • Hotspot
  • NFC
  • USB
  • Wi-Fi
 • Kamera & Video

  • Kamera primare: 13 MP, f/1.7, autofocus, LED flash
  • Kamera sekondare: 13 MP, f/1.9