Zgjidh ngjyrën:

Zgjidh ngjyrën
Warning Nuk ka gjëndje
Bli këtë produkt

Bli këtë produkt

Karakteristikat e telefonit

 • Karakteristikat Kryesore

  • Modeli: Galaxy J3 (2017)
  • Sistemi i operimit: Android
  • Dimensionet: 143.2 x 70.3 x 8.2 mm
  • Garancia: 24 Muaj
  • Pesha (gramë): 142
  • Ekrani:
  • Sensorët:  Accelerometer , Proximity
  • Memoria:  E brendëshme 16GB
  • SIM:  Nano-Sim
  • Dalja ne treg:Korrik 2017
 • Bateria

  • Bateria : 2400 mAh
 • Rrjeti dhe Lidhja

  • Rrjeti 2G
  • Rrjeti 3G
  • Rrjeti 4G
  • Bluetooth
  • USB
  • Wi-Fi
 • Kamera & Video

  • Kamera primare: 13 MP, f/1.9, autofocus, LED flash
  • Kamera sekondare: 5 MP, f/2.2, LED flash