Zgjidh ngjyrën:

Zgjidh ngjyrën
Warning Nuk ka gjëndje
Bli këtë produkt

Bli këtë produkt

Karakteristikat e telefonit

 • Karakteristikat Kryesore

  • Modeli: Galaxy A8 (2018)
  • Sistemi i operimit: Android
  • Dimensionet: 149.2 x 70.6 x 8.4 mm
  • Garancia: 6 Muaj
  • Pesha (gramë): 172
  • Ekrani:
  • Sensorët:  Accelerometer , Barometer , Compass , Fingerprint , Gyroscope , Proximity
  • Memoria:  E brendëshme 32GB
  • SIM:  Nano-Sim
  • Dalja ne treg:Janar 2018
 • Bateria

  • Bateria : Li-Ion 3000 mAh
 • Rrjeti dhe Lidhja

  • Rrjeti 2G
  • Rrjeti 3G HSDPA
  • Rrjeti 4G LTE
  • Bluetooth
  • Hotspot
  • USB
  • Wi-Fi
 • Kamera & Video

  • Kamera primare: 16 MP (f/1.7, 1/2.8, 1.12 µm), phase detection autofocus, LED flash
  • Kamera sekondare: Dual: 16 MP (f/1.9, 1/3.1, 1.0 µm) + 8 MP (f/1.9, 1/4.0, 1.12 µm), 1080p