Zgjidh ngjyrën:

Zgjidh ngjyrën
Warning Sasi e limituar
Bli këtë produkt

Bli këtë produkt

Karakteristikat e telefonit

 • Karakteristikat Kryesore

  • Modeli: Ascend P8 Lite
  • Sistemi i operimit: Android
  • Dimensionet: 143.0 x 70.6 x 7.7 mm
  • Garancia: 6 Muaj
  • Pesha (gramë): 131
  • Ekrani: 5.0 inch
  • Sensorët:  Accelerometer , Compass , Proximity
  • Memoria:  E brendëshme 16GB , E jashtme microSD, deri në 128GB
  • SIM:  Nano-Sim
  • Dalja ne treg:Maj 2015
 • Bateria

  • Bateria : 2200 mAh
 • Rrjeti dhe Lidhja

  • Rrjeti 2G
  • Rrjeti 3G HSDPA
  • Rrjeti 4G LTE
  • Bluetooth
  • Hotspot
  • NFC
  • USB
  • Wi-Fi
 • Kamera & Video

  • Kamera primare: 13 MP, autofocus, dual-LED flash
  • Kamera sekondare: 5 MP