+5GB
 

Zgjidh ngjyrën:

Zgjidh ngjyrën
Warning Sasi e limituar
Bli këtë produkt

Bli këtë produkt

Karakteristikat e telefonit

 • Karakteristikat Kryesore

  • Modeli: iPhone X (256GB)
  • Sistemi i operimit: iOS
  • Dimensionet: 143.0 x 70.9 x 7.7 mm
  • Garancia: 12 Muaj
  • Pesha (gramë): 174
  • Ekrani:
  • Sensorët:  Accelerometer , Barometer , Compass , Face ID , Gyroscope , Proximity
  • Memoria:  E brendëshme 256GB
  • SIM:  Nano-Sim
  • Dalja ne treg:Tetor 24
 • Bateria

  • Bateria : 2716
 • Rrjeti dhe Lidhja

  • Rrjeti 2G
  • Rrjeti 3G
  • Rrjeti 4G
  • Bluetooth
  • Hotspot
  • NFC
  • Wi-Fi
 • Kamera & Video

  • Kamera primare: Dual 12 MP, (28mm, f/1.8 & 52mm, f/2.4), OIS, phase detection autofocus, 2x optical zoom, quad-LED (dual tone) flash,
  • Kamera sekondare: 7 MP, f/2.2, 32mm, 1080p@30fps, 720p@240fps, face detection, HDR