+5GB
+5GB
 

Zgjidh ngjyrën:

Zgjidh ngjyrën
Warning Sasi e limituar Warning Nuk ka gjëndje
Bli këtë produkt

Bli këtë produkt

Karakteristikat e telefonit

 • Karakteristikat Kryesore

  • Modeli: iPhone 8 (256GB)
  • Sistemi i operimit: iOS
  • Dimensionet: 138.4 x 67.3 x 7.3 mm
  • Garancia: 12 Muaj
  • Pesha (gramë): 148
  • Ekrani:
  • Sensorët:  Accelerometer , Barometer , Compass , Fingerprint , Gyroscope , Proximity
  • Memoria:  E brendëshme 256GB
  • SIM:  Nano-Sim
  • Dalja ne treg:Shtator 2017
 • Bateria

  • Bateria : 1821 mAh
 • Rrjeti dhe Lidhja

  • Rrjeti 2G
  • Rrjeti 3G HSDPA
  • Rrjeti 4G LTE
  • Bluetooth
  • NFC
  • USB
  • Wi-Fi
 • Kamera & Video

  • Kamera primare: 12 MP, f/1.8, 28mm, phase detection autofocus, OIS, quad-LED (dual tone) flash
  • Kamera sekondare: 7 MP, f/2.2, 1080p@30fps, 720p@240fps, face detection, HDR, panorama