Më njofto
xiaomi-mi-11-lite
-9%
H.O.T
Xiaomi Mi 11 Lite

Xiaomi Mi 11 Lite

Zbulo modelet më të fundit Xiaomi vetëm në E-Shop!

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  3,200 Lekë
31,900 Lekë
35,100 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Xiaomi Mi 11 Lite

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Screen_size

Screen size
6.55 inch

battery

Battery
4250 mah

market_icn_Offer_badge

Kryo
670

market_icn_Screen_size

Storage
128GB

camera

Camera
64mp

xiaomi-mi-11-lite
160.5 mm
Lartësia
75.7 mm
Gjerësia
6.8 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 4250 mAh
Quick charge
Charging Connection: C 2.0

CPU

Modeli i CPU: Gold
Clock rate: -
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.55 inches
Rezolucioni: 1080 x 2400
Teknologjia: Amoled
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 64.0 MP
Kamera primare 2: 8.0 MP
Kamera sekondare: 20.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Xiaomi
Viti i lancimit: 2021
Sistemi operativ: Mi UI 12
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: -
Rrjetet: 3G, 4G, GSM

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: -
Garancia: 24
Sensorët: Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro, Finger Print

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: true
Kapaciteti i RAM: 6.0 GB

Përfshirë në paketim

Karikuesi
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 160.5 mm
Gjerësia: 75.7 mm
Thellësia: 6.8 mm
Pesha: 159 gr
Të lutem prit