Më njofto
samsung-galaxy-zflip
-34%
Samsung Promo
Samsung Galaxy ZFlip5 256 Graphite
Samsung Galaxy ZFlip5 256 Cream
Samsung Galaxy Z Flip5 512GB Light Green
Samsung Galaxy Z Flip5 512GB Gray

Samsung Galaxy Z Flip5

Blini një Samsung Galaxy Z Flip5 dhe përfitoni një paketë dhuratë: Galaxy Fit 3 dhe Buds FE. Promocioni është i vlefshëm deri më 5.05.2024. Regjistrohu në këtë link nëse je person fizik dhe këtu nëse je person juridik. Rregullat e promocionit mund ti gjeni këtu.

 

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
E disponueshme
E disponueshme
E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  46,090 Lekë
88,900 Lekë
134,990 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  46,090 Lekë
88,900 Lekë
134,990 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  46,090 Lekë
93,900 Lekë
145,990 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  46,090 Lekë
93,900 Lekë
145,990 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Samsung Galaxy Z Flip5

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
samsung-galaxy-zflip
-
Lartësia
-
Gjerësia
-
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: -
Quick charge
Charging Connection: 45W

CPU

Modeli i CPU: Gen 2
Clock rate: 2.8 GHz
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: -
Rezolucioni: -
Teknologjia: Dynamic AMOLED
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 50.0 MP
Kamera primare 2: 2.0 MP
Kamera sekondare: 1.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Samsung
Viti i lancimit: 2023
Në ofertë
Sistemi operativ: 13
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: Samsung Galaxy ZFlip5 512Gb
Rrjetet: 5G - LTE

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: false
Garancia: 24
Sensorët: Fingerprint, Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
GPS Navigacioni
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: -
Kapaciteti i RAM: -

Përfshirë në paketim

Bateria
Manuali

Përmasat

Lartësia: -
Gjerësia: -
Thellësia: -
Pesha: -
Please wait