Më njofto
samsung-a53-(128gb-a
-26%
Samsung A53 (128GB Awesome Black)

Samsung Galaxy A53

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  14,000 Lekë
38,990 Lekë
52,990 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Samsung Galaxy A53

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Offer_badge

Storage
Up to 256GB

battery

Battery
5000mah

market_icn_Offer_badge

Teknologji Ekrani
Dynamic amoled display

samsung-a53-(128gb-a
159.6 mm
Lartësia
74.8 mm
Gjerësia
8.1 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: 100 orë
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 5000 mAh
Quick charge
Charging Connection: 25W

CPU

Modeli i CPU: Snap Dragon 8+ Gen 1
Clock rate: 2.4 GHz
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 8.1 inches
Rezolucioni: 1080x2400
Teknologjia: Dynamic AMOLED
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 48.0 MP
Kamera primare 2: 5.0 MP
Kamera sekondare: 12.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Samsung
Viti i lancimit: 2022
Në ofertë
Sistemi operativ: Android 11
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: Samsung Galaxy A53
Rrjetet: 5G - LTE

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: false
Garancia: 24
Sensorët: Fingerprint, Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google maps
GPS Navigacioni
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: -
Kapaciteti i RAM: 6.0 GB

Përfshirë në paketim

Bateria
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 159.6 mm
Gjerësia: 74.8 mm
Thellësia: 8.1 mm
Pesha: -
Please wait