Më njofto
vodafone-curb-tracke

Vodafone Curb Tracker

*Për periudhën propocionale, në cmim përfshihen 3 muaj shërbim pa pagesë. Pas muajit të tretë, tarifa mujore është 250 lek.* Pajiesje smart e cila perdor lidhjet GPS, Bluetooth, Wi-Fi dhe GSM për të lokalizuar sendet me vlerë, kafshët shtëpiake, çantat etj. Shërbimi administrohet nëpërmjet aplikacionit të dedikuar për pajisjet Android/iOS. Karta SIM e integruar mundëson shërbim në më shume se 90 shtete pa tarifë shtesë. E prodhuar me materialet më cilësore të cilat mundësojnë mbrojtje nga uji në standardin IP67. Mënyrat e lidhjes: GPS/Wi-Fi/BT/GSM Distanca e lidhjes me telefonin: Pa limit Bateria: 500mAh (deri në 7 ditë) Pesha: 30g Përmasat: D 42mm x L 16mm

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

5,900 Lekë
5,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Vodafone Curb Tracker

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Offer_badge

Location GPS
LBS/A-GPS

battery

Battery
485 mAh

vodafone-curb-tracke
16.4 mm
Lartësia
49.2 mm
Gjerësia
49.2 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: 168 orë
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 485 mAh
Charging Connection: Magnetic Cable

CPU

Modeli i CPU: 6276
Clock rate: -
Cores: -

Ekrani

Përmasat: -
Rezolucioni: -
Teknologjia: -
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: -
Kamera primare 2: -
Kamera sekondare: -
Kamera sekondare 2: -

Karakteristikat bazë

Brandi: Curb
Viti i lancimit: 2021
Në ofertë
Sistemi operativ: -
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: Vodafone Curb
Rrjetet: 4G

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
Water proof: true
Garancia: 180
Sensorët: GPS, Accelerometer

Konektiviteti

Wifi
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
GPS Navigacioni

Memoria

Zgjerimi i memories: -
Kapaciteti i RAM: -

Përfshirë në paketim

Bateria
Karikuesi
Manuali

Përmasat

Lartësia: 16.4 mm
Gjerësia: 49.2 mm
Thellësia: 49.2 mm
Pesha: 30 gr
Të lutem prit