Më njofto
xiaomi-mi-portable-m
-50%
Xiaomi Mi Portable Mouse Silver

Xiaomi Mi Portable Mouse

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  1,900 Lekë
1,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Xiaomi Mi Portable Mouse

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Brand
Xiaomi

Karakteristikat

Karakteristikat bazë

Tipi: Mouse
Mbulimi: -
Viti i lancimit: 2020
Please wait