Më njofto
mi-portable-electric
-33%
Mi Portable Electric Air Compressor

Xiaomi Mi Portable Electric Air Compressor

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  2,500 Lekë
4,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Xiaomi Mi Portable Electric Air Compressor

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Brand
Xiaomi

market_icn_Screen_size

Air Compressor

Karakteristikat

Karakteristikat bazë

Tipi: -
Mbulimi: -
Viti i lancimit: -
Të lutem prit