Më njofto
xiaomi-mi-smart-plug
-21%
Xiaomi Mi Smart Plug Wi-Fi

Xiaomi Mi Smart Plug Wi-Fi

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  560 Lekë
1,990 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Xiaomi Mi Smart Plug Wi-Fi

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Brand
Xiaomi

market_icn_Screen_size

Smart Plug Wifi

Karakteristikat

Karakteristikat bazë

Tipi: -
Mbulimi: -
Viti i lancimit: -
Të lutem prit