Më njofto
osmo-pocket-1
H.O.T
Osmo Pocket 1

Osmo Pocket 1

Kapni momentet më të bukura me Osmo Pocket 1 (DJI). Shumë I lehtë dhe shumë praktik me cilësi të lartë xhirimi. Për më shumë detaje, klikoni këtu.

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

24,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Osmo Pocket 1

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Dji
Camera

market_icn_Screen_size

Light
light

market_icn_Offer_badge

Portable
portable

Karakteristikat

Karakteristikat bazë

Tipi: Camera and Photo
Mbulimi: -
Viti i lancimit: 2020
Të lutem prit